Každý si nejspíš prošel prvotními fázemi vztahů, které se vyznačují tím, že spolu zamilovaný pár souloží opravdu často. Není se čemu divit, většinou za tento stav mohou rozházené hormony, které s člověkem pěkně cloumají. A je jedno jestli je vám 15 nebo 40. Hormony nás zkrátka ovládají, a pokud máte hormony v nerovnováze, podepíše se to na vašem životě, ať se vám to líbí nebo ne.

kondom na ruce

Nejvíce je vliv hormonů na člověka samozřejmě vidět v období dospívání, kdy zejména mladí muži mívají problém s předčasnou ejakulací. Může za to nedočkavost po prvních sexuálních zkušenostech, může za to stres ze selhání, ale také je na vině to, že je muž nezkušený a doslova se nemůže dočkat. Slečny mají většinou pro tento problém pochopení, protože jakmile muž zahájí pravidelný sexuální život, tento problém většinou vymizí. Když ale problém přetrvává dál i do vyššího věku, už je to něco, co by se mělo řešit s lékařem.

Proč mají muži předčasnou ejakulaci Kamagar-pro.online? Protože trpí hormonální nerovnováhou. Příliš vysoká hladina testosteronu může často za to, že akt trvá jen pár minut. Mnozí muži se tento problém snaží řešit sexuální abstinencí, ale to vůbec nepomáhá, spíše tedy naopak. Proto je důležité se snažit příčinu hledat v životosprávě nebo u lékaře, který provede potřebná vyšetření a nasadí léčbu.

banán s rtěnkou

Ať už muž trpí předčasnou ejakulací a nebo nemá erekci, vždycky je lepší si zajít k lékaři, který pacienta vyšetří a nastaví vhodnou léčbu, která opravdu může pomoct. Ve většině případů stačí pár týdnů od začátku léčby a problém začne pozvolna mizet. Je ale nutné mít chápavou a milující partnerku, která bude mít trpělivost a pochopení, protože posměch a urážení se kvůli dlouhodobě nekvalitnímu sexuálnímu životu v páru nikomu neprospějí, naopak mohou problémy ještě prohloubit a pár se tak ocitne v začarovaném kruhu.