BOTY WMNS NIKE AIR ZOOM VAPOR X HC (bílo+různé barvy v logu) / pevné povrchy

Cena: 2 190 Kč Původní cena: 3 599 Kč
  • 9.5 US (41 EU)

Skladem

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

Funkce a výhody

Nike Air Zoom Vapor X
Women’s Tennis Shoe
LEHKÉ ODPRUŽENÍ.
Dámská tenisová bota Nike Air Zoom Vapor X má vylepšený systém Dynamic Fit se skeletem chodidla po celé délce, takže budeš mít dokonalou kontrolu nad pohybem. Nový tvůrčí design podrážky zkombinovaný s jednotkou Zoom Air poskytuje pocit lehkosti a pružnosti na kurtu.

Díky systému Dynamic Fit bota dokonale padne na nohu.
Tenká jednotka Zoom Air v patní části dobře tlumí a reaguje na každý pohyb.
Klenek ve střední části boty nabízí lepší boční oporu a stabilitu.
Polstrovaný lem zvyšuje pohodlí.
Odlehčená phylonová mezipodešev krásně tlumí a reaguje na tvůj pohyb.
Díky tvůrčímu designu je na okraji podrážky větší trakce, což usnadňuje rychlé změny směru na kurtu.
7,5mm podrážka má v oblastech s vysokou zátěží vyšší vzorek, takže je odolnější. V oblastech s nízkou zátěží je guma odebraná, aby byla bota co nejlehčí a opotřebení podrážky co nejrovnoměrnější.

Nike DRI-FIT

Technologie Nike Dri-FIT je inovativní polyesterová tkanina navržená tak, aby tě udržela v suchu, takže můžeš sportovat naplno delší dobu. Dri-FIT v jedinečném, vysoce funkčním provedení z mikrovlákna podporuje přirozený systém tělesného ochlazování, protože odvádí pot a rovnoměrně ho rozprostírá po povrchu oblečení, aby se rychle odpařil.

Oblečení z materiálu Dri-FIT nejlépe funguje jako základní vrstva nebo při samostatném nošení – přímý kontakt s tělem se postará o větší sucho. Materiál Dri-FIT si navíc dokáže poradit s potem po celou dobu životnosti oblečení.