MASÁŽNÍ OLEJ YOUNG LIVING SPORT MASSAGE (poslední 1 kus)

Cena: 399 Kč Původní cena: 1 599 Kč

Skladem

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

Masážní olej Ortho Sport uklidňuje a uvolňuje unavené, přepracované svaly po námaze a sportovních výkonech. Směs obsahuje čistý rostlinný olej v kombinaci s esenciálními oleji, například z libavky, máty, tymiánu, dobromysli a vetiveru.

Způsob použití: Důkladně vmasírujte do oblastí těla, ve kterých po námaze pociťujete napětí. Před použitím protřepejte. Skladujte v suchu a chladu. UPOZORNĚNÍ: Dbejte, aby nedošlo k zasažení očí. Pokud k němu přesto dojde, vypláchněte je rostlinným olejem a okamžitě vyhledejte lékaře. Pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení: Separovaný olej z kokosu (Cocos nucifera), olej ze semínek hroznů (Vitis vinifera), olej z listů libavky (Gaultheria procumbens), olej z máty (Mentha piperita), olej z listů dobromysli (Origanum compactum), olej z listů eukalyptu kulatoplodého (Eucalyptus globulus), olej z pryskyřice elemi (Canarium luzonicum), olej z klíčků pšenice (Triticum vulgare), olej z kořene vetiveru (Vetiveria zizanoides), olej z citrónové trávy (Cymbopogon flexuosus), olej ze sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), olej z tymiánu (Thymus vulgaris), olej z oliv (Olea europaea). Organicky vypěstováno v souladu s kalifornským zákonem o organických potravinách z roku 1990.

Vyrobeno v USA.

Závazek kvality Young Living

Náš závazek kvality Seed to Seal je již po 25 let naším slibem a odrazem našeho smyslu pro globální ochranu a zodpovědnost. Věříme, že pro vaši rodinu a pro sebe chcete pouze to nejlepší – produkty, které jsou opravdové, bez škodlivých syntetických látek a bezkonkurenčně čisté. Náš patentovaný slib Seed to Seal je naším závazkem, který dáváme vám, zemi i sobě, že produkty Young Living budou ty nejlepší dostupné, nyní a navždy.

Postup Seed to Seal a jeho tři pilíře – využití zdrojů, věda a normy – inspirují každou stránku našich náročných postupů výroby esenciálních olejů na našich vlastních farmách i na našich pečlivě vybraných partnerských farmách. Postup Seed to Seal inspiruje naši důkladnou kvalitu testování a opětovného testování, abychom zajistili, že si vaše rodina užije nejčistší produkty s esenciálními oleji na planetě. Konec konců, program Seed to Seal inspiruje vše, co děláme. Víme, že nám – ani vám – jednoduše nic jiného stačit nebude.