ŠORTKY NIKE COURT FLEX ACE (červené)

Cena: 730 Kč Původní cena: 1 299 Kč
  • M

Skladem

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

Barva: červená

Složení: 84% polyester, 16% spandex

Funkce a výhody

NikeCourt Flex Ace
Men's 9" Tennis Shorts
TVÉ OBLÍBENÉ KRAŤASY DOSTALY NOVÝ PAS.
Při navrhování kraťasů NikeCourt Flex Ace jsme mysleli v první řadě na pohodlí. Pas s novým designem přidává prodyšnost tam, kde ji potřebuješ nejvíc. Průduchy na lemech speciálně navržené na hřiště ti nepřekáží v pohybu, takže můžeš udržet při hře svoje tempo.

Pružnost pohybu
Materiál Nike Flex se přizpůsobuje přesně podle tvého těla, a pomáhá ti tak podat nejlepší výkon. Materiál je měkký a lehký, takže se pohodlně nosí.
Žádný míč není problém
Rozparky na lemu jsou posazené trochu víc vpředu, aby tě na kurtu neomezovaly při pohybech do stran.
Nový pas
Síťovina na stranách a zadní straně pasu přidává prodyšnost v místě, které se hodně zahřívá. Vnitřní stahovací šňůrka ti umožní upravit si střih. Plochý předek vytváří upravený vzhled, když si zastrčíš tričko.

More Details

Do hlubokých postranních kapes si při hře můžeš dát míčky navíc.

Standardní střih je pohodlný a dobře sedí

Vnitřní šev: 23 cm

Nike DRI-FIT

Technologie Nike Dri-FIT je inovativní polyesterová tkanina navržená tak, aby tě udržela v suchu, takže můžeš sportovat naplno delší dobu. Dri-FIT v jedinečném, vysoce funkčním provedení z mikrovlákna podporuje přirozený systém tělesného ochlazování, protože odvádí pot a rovnoměrně ho rozprostírá po povrchu oblečení, aby se rychle odpařil.

Oblečení z materiálu Dri-FIT nejlépe funguje jako základní vrstva nebo při samostatném nošení – přímý kontakt s tělem se postará o větší sucho. Materiál Dri-FIT si navíc dokáže poradit s potem po celou dobu životnosti oblečení.