ŠORTKY NIKE DRI-FIT ATTACK TRAINING SHORTS (světle-fialové)

Cena: 590 Kč Původní cena: 679 Kč
  • S

Skladem

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

Barva: světle-fialová

Složení: 100% polyester 

Funkce a výhody

Nike Dri-FIT Attack
Women's Training Shorts
LEŽÉRNÍ POHODLÍ PŘI CVIČENÍ.
Kraťasy Nike Dri-FIT Attack s odváděním potu tě ochrání, takže budeš dlouhodobě v pohodlí. Lehký střih je vyrobený ze 100% recyklovaného polyesteru, takže je příjemný na kůži.

Funkční odvádění potu
Měkký materiál s technologií Dri-FIT odvádí pot na povrch látky, odkud se rychle odpaří, takže můžeš cvičit v suchu a pohodlí.
Přirozený pohyb
Boční rozparky na lemu podporují přirozený pohyb při cvičení. Nastavitelný elastický pas drží kraťasy na místě i při rychlém pohybu.
Pohodlný střih
Pod vysokým ohrnovacím pasem se opakují loga.

More Details

Standardní střih působí ležérně a uvolněně

Kapsy

Vnitřní šev: 13 cm

Nike DRI-FIT

Technologie Nike Dri-FIT je inovativní polyesterová tkanina navržená tak, aby tě udržela v suchu, takže můžeš sportovat naplno delší dobu. Dri-FIT v jedinečném, vysoce funkčním provedení z mikrovlákna podporuje přirozený systém tělesného ochlazování, protože odvádí pot a rovnoměrně ho rozprostírá po povrchu oblečení, aby se rychle odpařil.

Oblečení z materiálu Dri-FIT nejlépe funguje jako základní vrstva nebo při samostatném nošení – přímý kontakt s tělem se postará o větší sucho. Materiál Dri-FIT si navíc dokáže poradit s potem po celou dobu životnosti oblečení.