TEPLÁKOVÉ KALHOTY NIKE DRI-FIT TRAINING (černé)

Cena: 890 Kč Původní cena: 1 199 Kč
  • L

Skladem

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

Barva: černá

Složení: 61% cotton (Bio bavlna) , 39% polyester

Funkce a výhody

Nike Dri-FIT
Men's Tapered Training Pants
OHLEDUPLNÁ OCHRANA.
Kalhoty Nike Dri-FIT jsou vyrobené ze směsi 100% recyklovaného polyesteru a bio bavlny. Protože odvádějí pot, pohodlně tě chrání před cvičením, během něj i po něm.

Pěkně v suchu
Materiál z francouzského froté s technologií Dri-FIT odvádí pot na povrch látky, odkud se rychle odpaří, takže můžeš cvičit v suchu a pohodlí.
Elegantní střih
Ve zúžených nohavicích nebudeš mít kolem nohou žádný volný materiál, takže se budeš moct soustředit na cvičení. Elastický pas se stahovací šňůrkou pomáhá držet kalhoty při pohybu na místě.

More Details

Standardní střih působí ležérně a uvolněně

Pružné manžety

Kapsy

Nike DRI-FIT

Technologie Nike Dri-FIT je inovativní polyesterová tkanina navržená tak, aby tě udržela v suchu, takže můžeš sportovat naplno delší dobu. Dri-FIT v jedinečném, vysoce funkčním provedení z mikrovlákna podporuje přirozený systém tělesného ochlazování, protože odvádí pot a rovnoměrně ho rozprostírá po povrchu oblečení, aby se rychle odpařil.

Oblečení z materiálu Dri-FIT nejlépe funguje jako základní vrstva nebo při samostatném nošení – přímý kontakt s tělem se postará o větší sucho. Materiál Dri-FIT si navíc dokáže poradit s potem po celou dobu životnosti oblečení.