TRIČKO NIKE COURT CHALLENGER (světle-modré)

Cena: 390 Kč Původní cena: 1 299 Kč
  • M

Skladem

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

Barva: světle-modrá

Složení: 100% polyester

Funkce a výhody

NikeCourt Challenger
Men's Tennis Top
POHODLÍ NARAZILO NA SVÉHO KONKURENTA.
Tričko NikeCourt Challenger na detailech nešetří. Pozměněné rukávy, prvotřídní materiál a funkční proužky vytváří funkční tričko, které výborně nejen vypadá, ale je výborné ho i nosit.

Jistota sucha
Měkký, lehký materiál s technologií Dri-FIT tě udrží v suchu a pohodlí.
Francouzský šmrnc
Pruhovaný materiál čerpá inspiraci v pouličním pařížském stylu, který je sportovní a zároveň formální. Funkční proužky zlepšují prodyšnost.
Nové rukávy
Upravené rukávy jsou o něco kratší a volnější, takže v nich budeš mít při pohybu víc místa. Ramenní švy jsou posunuté dozadu, takže ti nebudou překážet při úderech přes hlavu.

More Details

Zeštíhlený střih kopíruje postavu

Nike DRI-FIT

Technologie Nike Dri-FIT je inovativní polyesterová tkanina navržená tak, aby tě udržela v suchu, takže můžeš sportovat naplno delší dobu. Dri-FIT v jedinečném, vysoce funkčním provedení z mikrovlákna podporuje přirozený systém tělesného ochlazování, protože odvádí pot a rovnoměrně ho rozprostírá po povrchu oblečení, aby se rychle odpařil.

Oblečení z materiálu Dri-FIT nejlépe funguje jako základní vrstva nebo při samostatném nošení – přímý kontakt s tělem se postará o větší sucho. Materiál Dri-FIT si navíc dokáže poradit s potem po celou dobu životnosti oblečení.