TRIČKO NIKE DRI-FIT ONE (černé) / výrazná sleva !!!

Cena: 290 Kč Původní cena: 799 Kč
  • L

Skladem

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

Barva: černá

Složení: 84% polyester, 16% spandex

Funkce a výhody

UNIVERZÁLNÍ JEDNIČKA.
Tričko Nike Dri-FIT One je naše nejuniverzálnější tričko vyvinuté pro všechny typy cvičení – na posilovací stroje, podložku i běhání. Měkký a hladký materiál (100 % produktu tvoří recyklovaná polyesterová vlákna) má prodyšnou siluetu, která tě udrží v suchu a ochladí.

Dej si do těla
Prodyšná konstrukce s technologií Nike Dri-FIT odvádí pot od těla na povrch, kde se rychleji odpaří, takže zůstaneš v suchu a pohodlí.
Jistým krokem
Měkký a hladký materiál je pružný ve čtyřech směrech a nebrání v pohybu. Zaoblené lemy tě lépe zakryjí a působí lichotivě.
Najdeš to uvnitř
Potisk „Just Do It.“ na vnitřní straně lemu je motivační slogan určený jenom pro tebe.
 

Zeštíhlený střih kopíruje postavu

Nenápadný dvojitý ozdobný steh dole po stranách

Zdobený šev vzadu uprostřed

Nike DRI-FIT

Technologie Nike Dri-FIT je inovativní polyesterová tkanina navržená tak, aby tě udržela v suchu, takže můžeš sportovat naplno delší dobu. Dri-FIT v jedinečném, vysoce funkčním provedení z mikrovlákna podporuje přirozený systém tělesného ochlazování, protože odvádí pot a rovnoměrně ho rozprostírá po povrchu oblečení, aby se rychle odpařil.

Oblečení z materiálu Dri-FIT nejlépe funguje jako základní vrstva nebo při samostatném nošení – přímý kontakt s tělem se postará o větší sucho. Materiál Dri-FIT si navíc dokáže poradit s potem po celou dobu životnosti oblečení.