Jakou příchuť zvolíte?


Už jste někdy slyšeli o elektronických cigaretách? V dnešní době už je zná skoro každý a klasické cigarety pomalu upadají v zapomnění… Já mám s elektronickými cigaretami svoji zkušenost a musím říct, že je hodně pozitivní. Dříve jsem totiž kouřila klasické cigarety, které už mě ale přestaly po pár letech bavit, a tak jsem se rozhodla pro změnu. A víte jakou? Prostě jsem se rozhodla, že klasické cigarety nahradím těmi elektronickými. Bylo to docela zajímavé rozhodnutí, protože jsem je vůbec neznala a nevěděla jsem, jak vlastně fungují a jaké mají výhody. Ale to všechno jsem se naučila dá se říct za „pochodu“. Skvělé příchutě DREAMIX 50 E-cigo, který si každý zamiluje Jestli bylo něco, kvůli čemu jsem se nakonec do elektrických cigaret zamilovala, tak to byly rozhodně příchutě. Tím myslím to, že se dají libovolně měnit. Zkoušela jsem různé typy příchutí právě od e-shopu e-cigo, které jsou naprosto boží.

s

Jakou příchuť do elektronické cigarety zvolit?

To se takhle jednoznačně nedá říct, záleží to docela hodně na tom, co máte rádi. Já jsem si například zamilovala exotické ovoce, které má takovou výraznou vůni a aroma, kiwi a potom ještě kokos a klasiku lesní ovoce, kterou vyzkoušel snad už každý kuřák.

s

Výběr elektronické cigarety

Přemýšlíte nad tím, jaký druh elektronické cigarety zvolit? Záleží čistě na vás. Buď si můžete vzít jednorázovou variantu (jednorázovou cigaretu po dokouření normálně vyhodíte a už se nedá využívat, odtud pochází název jednorázová) anebo takový ten „strojek“, do kterého si během kouření vkládáte libovolné příchutě a je to naprostá pecka. Určitě bych pro nákup elektronických cigaret a jejich příchutí DREAMIX 50 doporučovala e-shop e-cigo.cz, setkala jsem se tu s úžasným přístupem a byla radost v tomhle e-shopu nakupovat. Určitě to taky zkuste, pokud máte elektronické cigarety rádi.