Motorka a elektrokolo


V dnešní době jsou všude různé kolečkové brusle anebo elektrokoloběžky a také elektrokola. Já si myslím, že tohle je sice prima, ale také jsem se dozvěděla, že právě lidé na elektrokoloběžce velmi často bourají. Myslím si, že tohle je škoda a lidé by s tím taky něco měli dělat. Proto od toho je tady také povinné pojištění, kdy lidé si musí elektrokoloběžku povinně pojistit. Podle mého názoru tohle je opravdu skvěle, vždyť musí být pojištěné i motorky. A co se týká motorek, tak v poslední době jsou opravdu na vzestupu. Motorky jsou velice oblíbené a já se tomu nedivím.

Baví vás závody na motorkách?

Motorky jsou takové praktičtější než automobil, ale zase jenom v teplém počasí. Když je třeba zima a je námraza anebo prší či chumelí, tak samozřejmě, že se bude hodit více automobil než nějaká motorka. Motorky se užívají v sezoně, tohle je jednoduše fakt a nikdo s tím nic nezmění. Jedině, kdyby se potom třeba prodávali nějaké přidělané nebo oddělitelné kapoty na motorku, že by lidé potom mohli jezdit na motorce i v zimě, že by jednoznačně měli střechu, ale co kola? No, jednoznačně by se šly přezouvat gumy tak, jako je tomu u auta. Takže by motorka měla potom letní gumy anebo motorka by potom také měla zimní gumy anebo by na ty gumy ještě mohly přijít různé řetězy.

Motorky jsou už na vzestupu.

 Tohle ale už je možná takové v daleké budoucnosti anebo v blízké budoucnosti. Jednoznačně já jsem zastáncem toho, že když už je motorka a že člověk by se měl o motorku dobře starat a také by měl vědět, kdy jezdit dobře anebo kde a jak. Hlavně, aby člověk nemachroval a nepředváděl se, protože všelijaké předvádění na motorce, tak to většinou dopadá potom velice škaredě, že člověk se může při svých machrovinkách vybourat a dopadne to špatně. A věřte mi, že v poslední době slýchám opravdu mnoho nehod, které jsou zaviněné jen kvůli tomu, že se někdo na motorce předváděl.