Čeká vás stěhování, ale je to pro vás natolik traumatická záležitost, že ji neustále oddalujete až ke krajnímu termínu a vůbec se vám nechce zajišťovat přípravné práce? Pak máme pro vás jeden návrh – dopřejte si dovolenou, odjeďte z Prahy někam k moři a nestresujte se. Zařiďte pouze nejnutnější formality, jako je nájemní smlouva, nové doklady a změna dodavatelů energií, a to ostatní přenechejte na starost stěhovací firmě. Vaší jedinou starostí je předat klíče od obou nemovitostí a dohodnout termín stěhování. Až se z dovolené vrátíte, nastěhujete se již do nového příbytku.

krabice na stěhování

S čím si stěhováci poradí?

Sbalí věci a zabalí spotřebiče a nábytek – pro stěhovací firmu opravdu není problém zabalit vaše osobní věci, nábytek i spotřebiče a převézt je na nové místo. Nábytek mohou i rozebrat, bude-li to nutné, a mohou přestěhovat a smontovat i nábytek nově zakoupený v kartonových krabicích.

stěhování bytu

Vše přemístí na nové místo dle dohody – jestliže stěhovákům dáte na vědomí, jak a kde chcete mít rozmístěné věci v novém bytě, tak je tam také budete mít. Stěhováci si vše vyfotografují a budou se řídit vašimi instrukcemi.

Nainstalují bytové vybavení – stěhováci se postarají o instalaci svítidel, garnýží, stínící techniky, polic, zrcadel, botníků či vestavěných skříní.

Postarají se o pokládku koberců a o malování – potřebujete mít na podlaze koberce v metráži a chcete mít byt i nově vymalovaný? Není to problém, i toto bývá součástí levného stěhování v Praze http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ na klíč.

Zajistí úklid – toto je celkem samozřejmé, stěhováci uklidí po sobě obě místa a mohou zajistit i důkladnější úklid skrze úklidovou firmu.

Zajistí i vyklízení – jestliže je zapotřebí některé prostory před stěhováním ještě vyklidit, toto také není překážkou ve stěhování. Stěhovací firma odveze nepotřebné věci na sběrná stanoviště včetně nebezpečných předmětů.