Nejraději jezdím na výlety automobilem. Kolikrát jsem to zkoušela také vlakem a autobusem, ale nebylo to tak extra pohodlné, jako kdybych jezdila automobilem. No, jenom si to představte. Potřebujete jet někam na výlet a nemáte k dispozici auto, takže vám nakonec zbyde vlak anebo autobus. Jenomže když třeba máte u sebe nějaký stan anebo nějaké velké zavazadlo či kufr na kolečkách a k tomu dvě malé děti, tak vám povím, že je to velice nepraktické. Proto je opravdu veliká přednost, když máte automobil a cestovat můžete automobilem, a ne vlakem nebo autobusem.

Autobusem na výlet už nechci.

Autobusem jsem cestovala dvakrát a řeknu vám, že to bylo dvakrát a naposledy. Už to rozhodně nechci zažít, protože jsem tam nechala jeden dětský kufr. Hlavně, že jsem svým dvěma dětem říkala, ať nezapomenou na kufr. A ještě když jsme vystupovali, tak jsem se každého dítěte zeptala, jestli má každý kufr. Bohužel jedno dítě ho nechalo ve vlaku a absolutně nevím, jak mi syn mohl říct, že má kufr. V té době už u sebe dávno neměl. Já jsem to zjistila asi několik sekund potom, co vlak odjel, takže to bylo opravdu v prčicích. Mrzelo mě to, syn tam věci v hodnotě asi tří tisíc korun.

Ve vlaku jsme nechali kufr.

Bohužel už se to nenašlo, i když jsem psala email a volala jsem na stanici, tak bohužel se to nenašlo. Holt někomu se to asi moc hodilo. Alespoň syn dostal trest, že na dva dny nemohl mít mobilní telefon. Takže tady jde vidět, že automobil je opravdu praktický a vyplatí se to. Co dáte do auta, pokud vám ho tedy někdo nevybere a nevykrade, tak se vám vůbec nic neztratí. Když něco dáte do automobilu, tak máte jistotu, že jste to nenechali někde jinde. Tohle je opravdu veliká přednost a výhoda automobilu, takže jsem partnerovi řekla, že už nikdy nebudu cestovat autobusem anebo vlakem a že dám přednost jenom automobilu. Raději počkám několik měsíců, že našetříme na lepší dovolenou někde u moře a pojedeme autem než vlakem.