Práce s automobilem


Je opravdu hodně lidí, a to hlavně kluků anebo dospělých mužů, kteří se rádi vrtají v motorech. Motorky nebo automobily jsou pro ně opravdu hodně důležité a moc je baví. Nebo vás by nebavilo se vrtat v motorech? Já mám třeba například malého syna, kterého to baví se v něčem vrtat, v nějaké elektronice anebo také v motorech. Vzpomínám si, jak právě můj partner říkal, že z našeho syna určitě bude nějaký instalatér anebo opravář aut. Technika mého syna opravdu hodně bavila. Říkala jsem si, že možná bude auto opravář. Když potom syn šel na učební obor, tak si vybral opravdu automechanika.

Ráda chodím také na výstavy motorek.

Byla jsem docela ráda, protože u nás v rodině automechanika ještě vůbec nemáme. Myslím si, že je opravdu hodně důležité, aby naše česká řemesla byla stále obnovována. Protože jsem v televizi už několikrát slyšela, že mnoho dětí chce chodit na střední školy anebo na vysoké školy a že na řemeslo se téměř nikdo nehlásí, ale v poslední době je tomu prý právě naopak. V posledních dvou letech je tomu tak, že hodně dětí právě jde na učební obory, aby také ne, vždyť kolikrát je složité sehnat nějakého instalatéra nebo topenáře anebo také automechanika. Také doma máme dvě motorky.

Všimla jsem si, že všude je hodně červených motorek.

Řeknu vám, že když se nám třeba rozbila motorka, že to bylo opravdu hodně náročné, protože jsme nemohli sehnat někoho, kdo by na motorku opravil. Myslím si, že hodně lidí, třeba když má motorky a chtějí je opravit anebo nějak seřídit, tak musí dlouho hledat někoho, kdo by jim tohle opravil. Tak je to potom velice drahé. Je logické, že když je někoho opravdu málo anebo něčeho je málo, tak to potom také stojí hodně peněz. A když už píši o motorkách, tak máte doma také nějakou motorku? A jezdíte na ni? Nebo takhle je hodně lidí, kteří jsou takoví, že sbírají veterány, a to potom mají třeba kolikrát i doma vzácnou motoru.