Štěnice, šváby, či jiné nepříjemnosti? Pomůžeme Vám!


Také jste již možná slyšeli, či dokonce sami na „vlastní kůži“ zažili, jaké to je, dovést si nejčastěji z dovolené tento velice nepříjemný „dáreček“ s sebou domů. V tom nejhorším případě to lidé zjišťují až po příjezdu domů, co si s sebou přivezli. Bohužel v tento moment je již velice těžce prokazatelné, že jste si to dovezli z jednoho konkrétního hotelu, hostelu, či jiného zařízení. Je poté téměř nemožné, aby Vám škody proplatili, a nemožné, aby Vám s likvidací pomohli. Cestovky dají ruce pryč a majitelé vše popřou. Pokud jste to zjistili zavčasu ještě na místě pobytu, je nutno neprodleně kontaktovat personál, aby Vás přemístil do jiného pokoje.

oči mouchy

Můžete se setkat s různými nechtěnými „nájemníky. Mezi nejznámější patří blechy, štěnice, či dokonce svrab. Stačí je, aby kdokoliv, kdo lůžko, či místnost, šatní skříň apod. obýval před Vámi, a problém je na světě. Nemusí se vždy jednat jen o ubytování v zařízeních. Můžete si tyto nepřátele donést například i od známých, třeba i velice čistotných lidí, kteří si tyto škůdce přivezli odněkud s sebou. Poté se Vám jen honí hlavou, jak se jich co nejrychleji zbavit, a také aby se o tom dozvědělo co nejméně lidí. Ruku na srdce, kdo z nás by přeci jen chtěl, aby si lidé ukazovali prstem – to jsou ti, co měli doma štěnice apod. A proto jsme tu my, naše specializovaná firma na vyhubení těchto škůdců. Nemusí se jednat jen o tento druh nežádoucích parazitů.

čistota květina

Nemálo dokáží potrápit také myši v baráku. I s tím si poradíme! Nezáleží nám na tom, jak velký byt budeme muset dávat do pořádku, ani na tom, v jakém rozsahu se již Vaše situace nachází. Jsme vybaveni a připraveni čelit tomuto problému. Vše uděláme za Vás. Celou domácnost, či školu, firmu atd. pečlivě deratizujeme a následně vydezinfikujeme. Vy se tak budete moci vrátit zpět do domácnosti, která nebude zamořena, či jinak napadena žádným z již zmiňovaných parazitů. Pokud si však nejste jisti, zda Vám budeme schopni s touto situací pomoci, neváhejte se obrátit na naše kontaktní centrum deratizace Pardubice, kde Vám rádi zodpovíme na veškeré otázky, a jistě se dohodneme na společném řešení.